Burcu Kara ailesiyle İtalya’da tatilde

Son olarak ‘Arka Sokaklar’ dizisinde rol alan Burcu Kara, geçen günlerde Instagram hesabından yaptığı paylaşımla ameliyat olduğunu duyurmuş ve geçirdiği operasyonla ilgili detayları paylaşmıştı.

“Uzun zamandır kafamda benimle yaşayan bir arkadaştan kurtuldum” diyen oyuncu, şu ifadeleri kullanmıştı:

“Tabii hastane önlüğüyle fotoğraf koyarsan, sonrasını göze almalısın. Eee hayat hep iyi, güzel ve sağlıklı anlardan ibaret değil, her şey insanlar için değil mi? Ben de olduğu gibi biriyim. Zaten alışıksınız filtresiz hallerime. Uzun zamandır kafamda benimle yaşayan bir arkadaştan kurtuldum. Son bir yılda çok büyümeye ve bizi düşündürmeye başlamıştı. Alınmasına karar verildi ama riskleri vardı. Bayağı araştırdık, konuştuk, görüştük hocalarla. Sonra üşenmedik Ankara’ya geldik ve Hakan hocayı bulduk.”

“Tavır hayatta her şeydir benim için. Bir lafı yüzünden doğumuma iki gün kala doktorunu değiştirmiş insanım ben. Şu anda da iyi ki böyle bir karar vermişim. Konuştuğumuz tüm riskleri atlattık beraber. Kendisine, ekibine ve tüm hastane çalışanlarına büyük saygı ve teşekkürlerimle. Arayan, soran, yazan tüm sevdiklerime de teşekkür edip cevap vermiş olayım. Hepimize sağlıklı bir ömür dilerim.”

Hastaneden taburcu olan Burcu Kara ailesiyle birlikte İtalya’ya gitti. Eşi Fırat Parlak ve çocukları ile İtalya’nın sokaklarında dolaşan Kara, tatil fotoğraflarını da sosyal medya hesabından paylaştı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x